Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

 • Cineplexx Prishtina
 • Cineplexx Prizren

Marry Me - Ladies Night

10 shkurt, ora 18:00

Me 10 shkurt organizojmë eventin Ladies Night me filmin Marry Me ku në çdo sallë do të ketë shpërblime nga GUESS.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Marry Me

Yjet e muzikës, Kat Valdez (J.LO) dhe Bastian (Maluma) do të martoheshin drejtpërdrejtë përpara një audience botërore fansash. Por kur Kat mëson shumë pak sekonda para premtimeve të saj, se Bastian e ka tradhëtuar, ajo vendos të martohet me Charlien (Owen Wilson), një të panjohur prej publikut.

Marry Me

Në bashkëpunim me

 1. 2x Microblading në vlerë prej 200€ nga Brows by Fjolla
 2. 4x Gift Cards në vlerë prej 100€ nga Anaderm
 3. 3x Shatira nga Art nfloke
 4. 3x Zbardhime të dhëmbëve në vlerë 120€ nga Dent MEX
 5. 2x Syze Ray-Ban dhe #Vogue nga Optika Simon
 6. 3x Vathë në vlerë prej 73€ nga Oliver Weber
 7. 3x Gift Cards në vlerë prej 70€ nga Levis
 8. 3x Frizurë dhe Grim në vlerë prej 65€ nga Ándërr Atelie
 9. 3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Replay
 10. 3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Guess
 11. 3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Mango
 12. 3x Çanta nga Carpisa Go
 13. 3x Lash Extensions nga Angel Studio Academy