Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

 • Cineplexx Prishtina
 • Cineplexx Prizren

Like a Boss - Ladies Night

20 shkurt, ora 18:00

Me 5 dhjetor organizojmë eventin Ladies Night me filmin Like a Boss.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Me 5 dhjetor organizojmë eventin Ladies Night me filmin Last Christmas.
Për të pranishmit do të ketë edhe shpërblime si:

3x Gift Cards në vlerë prej 100€ nga XYZ
2x Microblading në vlerë prej 150€ nga Brows by Fjolla
2x Byzylykë me rruazë në vlerë prej 80€ nga Pandora
5x dhurata me produkte nga Sellma
4x Zbardhime të dhëmbëve në vlerë 150€ nga Iliria Dent
3x Tretmane Hyaluronic në vlerë prej 60€ nga Tea Ten
50x Dhurata nga Oliver Weber
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Yamamay
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Armani Exchange
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Tom Tailor
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Tamaris
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Lindex
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Sportina
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Orsay
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Parfois
5x Anëtarësi 1 vjeçare në FiveStar

Ju mirëpresim!

Like a Boss

Dy shoqe me ideale shumë të ndryshme nga njëra tjetra fillojnë një kompani bukurie së bashku. Njëra është më praktike ndërsa tjetra dëshiron të fitojë fatin e saj dhe të jetojë një mënyrë jetese të lavdishme.

Like a Boss

Në bashkëpunim me

 1. 4 netë në Dubai për 2 persona nga Globus Travel Kosova
 2. 4 palë syze Ray-Ban dhe #Vogue nga Optika Simon
 3. 2 Microblading në vlerë prej 200€ nga Angel Studio Academy
 4. 3 Canta nga O bag
 5. 3 Gift cards per grim dhe frizurë në vlerë prej 65€ nga Ándërr Atelie
 6. 2 Bizhyteri Just Cavalli në vlerë prej 89€ nga EMO
 7. 5 Palë vathe në vlerë prej 59€ nga Swarovski
 8. 4 Gift cards per Prishtine/Spa në vlerë prej 40€ nga Hotel Garden
 9. 3 Tretmane Hyaluronic në vlerë prej 60€ nga Tea Ten
 10. 6 dhurata në vlerë prej 50€ nga Revlon
 11. 8 Shërbime Maniqure dhe Pediqure në vlerë prej 25€ nga Dream Nails
 12. 3 Gift cards në vlerë prej 50€ nga 4G
 13. 5 Gift Cards në vlerë prej 40€ nga Lindex
 14. 5 Gift Cards në vlerë prej 30€ nga Natural & Organic
 15. 5 Lash Lifting + Ngjyrosje nga Adriana Lashes
 16. 10 dhurata nga Oriflame
 17. 5 Libra “100 Letra Dashurie” nga Libraria Buzuku
 18. 5 Bileta për koncerting e Maluma në vlerë prej 40€ nga Rave Travel