Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Jackass Forever - Comedy Night

24 shkurt, ora 18:00

Me 24 shkurt organizojmë eventin Comedy Night me filmin Jackass Forever ku do të dhurojmë 4x palë Nike Revolution 6 për meshkuj dhe femra nga INTERSPORT Kosova.

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Me 5 dhjetor organizojmë eventin Ladies Night me filmin Last Christmas.
Për të pranishmit do të ketë edhe shpërblime si:

3x Gift Cards në vlerë prej 100€ nga XYZ
2x Microblading në vlerë prej 150€ nga Brows by Fjolla
2x Byzylykë me rruazë në vlerë prej 80€ nga Pandora
5x dhurata me produkte nga Sellma
4x Zbardhime të dhëmbëve në vlerë 150€ nga Iliria Dent
3x Tretmane Hyaluronic në vlerë prej 60€ nga Tea Ten
50x Dhurata nga Oliver Weber
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Yamamay
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Armani Exchange
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Tom Tailor
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Tamaris
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Lindex
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Sportina
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Orsay
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Parfois
5x Anëtarësi 1 vjeçare në FiveStar

Ju mirëpresim!

Jackass Forever

Pas 11 vitesh, ekuipazhi i Jackass rikthyet për kryqëzatën e tyre të fundit.

Jackass Forever