Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Guardians of the Galaxy Vol. 3 - Pre Premiere

3 maj, ora 19:00

Më 3 maj organizojmë eventin Pre Premiere me super-filmin Guardians of the Galaxy Vol. 3 ku do të ketë shumë shpërblime si:

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Timberland
5x duksa nga Gagi Gift Shop

Biletat në shitje.

Ju mirëpresim!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Guardians of the Galaxy Vol. 3

Ende i tronditur nga humbja e Gamoras, Peter Quill mbledh ekipin e tij për të mbrojtur universin dhe një prej tyre - një mision që mund të sjelle fundin e Gardianëve nëse nuk është i suksesshëm.

Cineplexx Prishtina:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Guardians of the Galaxy Vol. 3