Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

Godzilla vs. Kong - Action Night

25 mars, ora 19:00

Të dashur miq, më 25 mars organizojmë eventin Action Night, ku do të ketë shpërblime si:

2x Syze Ray-Ban nga Optika Simon
10x Anëtarësi 1 vjeçare në Fivestar Fitness

Ju mirëpresim!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

Godzilla vs. Kong

Kapitulli tjetër epik në "Monsterverse, vë dy nga ikonat më të mëdha në historinë e filmave kundër njëri-tjetrit - Godzilla i frikshëm dhe Kong i fuqishëm - me njerëzimin të zënë në ekuilibër.

Godzilla vs. Kong