Zgjidhni Qytetin

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Zgjidhni Qytetin

  • Cineplexx Prishtina
  • Cineplexx Prizren

The Hustle - Ladies Night

9 maj, ora 19:00

Me 9 maj organizojmë eventin Ladies night me super-komedinë The Hustle, ku do të ketë shumë shpërblime si:

10x dhurata me vlerë 50€ nga Sellma Kasumoviq
10x Gift Cards me vlerë 40€ nga Lindex Kosova
5x Gift Cards me vlerë 50€ nga Gentli Shoes
4x Gift Cards me vlerë 40€ nga PARFOIS
3x zbardhime dhëmbësh nga Alba Dent
Produkte Falas nga #Floradix

Ju mirëpresim!

Asnjë program për Eventet në Arkiv

The Hustle

Anne Hathaway dhe Rebel Wilson vijnë në rolin e dy artisteve mashtruese, të cilat bashkohen për të mposhtur meshkujt që kanë gabuar me to.

Cineplexx Prishtina:

Asnjë program për Eventet në Arkiv

The Hustle