Fifty Shades Darker

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Fifty Shades Darker

Teksa Kristian lufton me djajtë e tij të brendshëm, Anastasia duhet të përballet me zemërimin dhe zilinë e grave që erdhën para saj.

Titulli origjinal: Fifty Shades Of Grey 2: Fifty Shades Darker
Filmi fillon: 09.02.2017
Zgjatja e filmit: 115 Minuta
Shteti/Viti: USA/2016
Lloji: Dramë, Erotik
Aktorë: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Kim Basinger, Luke Grimes
Regjisori: James Foley
Distributori: Taramount
Vlerësim: Mbi 17 vjeç

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Teksa Kristian lufton me djajtë e tij të brendshëm, Anastasia duhet të përballet me zemërimin dhe zilinë e grave që erdhën para saj.

Të rezervueshme Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu