Trailer

Traileri i javës

Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantazi | Minuta

Filmi fillon më: 01.12.2016

Aktorë: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Ezra Miller, Samantha Morton

Aventurat e shkrimtarit Newt Scamander në komunitetin sekret të shtrigave dhe magjistarëve në New York, shtatëdhjetë vjet përpara se Harry Potter të lexonte librin e tij në shkollë.

Kërko për trailera të tjerë

Rendit :
Allied Trailer 1
15.12.2016 Film lufte, Romancë Detajet e Filmit
Assassin's Creed Trailer 1
29.12.2016 Aksion, Aventure Detajet e Filmit
Collateral Beauty Trailer 1
29.12.2016 Dramë Detajet e Filmit
Fifty Shades Darker Trailer 1
09.02.2017 Dramë, Erotik Detajet e Filmit
Jackie Trailer 1
19.01.2017 Dramë, Biografi Detajet e Filmit
Jack Reacher: Never Go Back Trailer 1
01.12.2016 Aksion, Triller Detajet e Filmit
La La Land Trailer 1
05.01.2017 Komedi Detajet e Filmit
Live By Night Trailer 1
12.01.2017 Krim, Dramë Detajet e Filmit
Sing Trailer 1
22.12.2016 Animacion Detajet e Filmit
The Great Wall Trailer 1
19.01.2017 Aksion, Aventure, Fantazi Detajet e Filmit
Why Him? Trailer 1
05.01.2017 Komedi Detajet e Filmit
xXx: The Return of Xander Cage Trailer 1
19.01.2017 Aksion Detajet e Filmit